Bane- og Utviklingskomitéen

Merete Johnson
Komitéleder

+47 416 71 040
mjohnson@getmail.no

Bobby Bastviken
Komitémedlem

+47 979 68 829
bobby.bastviken@gmail.com

Petter Kolderup
Komitémedlem

+47 907 62 672
petter.oscar.kolderup@gmail.com

Tom Hestø
Komitémedlem og HeadPro Haga

+47 901 66 644
tom@acegolf.no

Gavin Jagger
Komitémedlem og Banesjef Haga

+47 971 83 868
gavin@hagagolf.no

Kristin Julie Klæboe
Komitémedlem og Golfansvarlig Haga

+47 958 34567
kristin@hagagolf.no

Halvor Skou
Komitémedlem og Styrets representant

+47 971 90 270
halvor@skouinvest.no


X