Facebook
iPhone App


Telefonnummer: 67 16 59 00
Proshop/booking Tast 1
Klubbsekretær Tast 2
Sportssjef Tast 3
Daglig leder Tast 4
E-post   
 
Treningssenteret: 67 14 13 13
Fax Haga Golf: 67 16 59 01
Restaurant: 67 15 75 15
Restaurant fax: 67 15 75 16
   
Griniveien 315, 1356 Bekkestua

Haga Golf Mesterskapsbane og Fasiliteter

Skriv ut
Med våre 27 hull, kan vi tilby våre medlemmer, samarbeidspartnere og gjester en fantastisk golfopplevelse her på Haga Golf. Banen består av 3 sløyfer, kalt Øverland, Nordli og Lund, som strekker seg over et område på hele 100 mål. Hver uke settes to av sløyfene sammen og utgjør ukens Hovedbane. 
  • Bedrifter dreier fokus fra standardisert kunderelasjonsprogrammer (CRM) til verdi- og opplevelsebaserte kundeaktiviteter (CEM).
  • I tråd med økende fokus på opplevelsesøkonomien, og derav et endret forbruksmønster, vil det settes nye krav til bedrifters kreativitet samt produktsammensetning innen markedsføring.
  • Det stilles krav til virksomheten om synlighet og branding og ikke minst et tett forhold til kunden i markedsføringsprosessen. Her kommer våre produkter og events inn som et viktig tilbud innen kundepleie og opplevelsesbasert kommunikasjon.
  • Vi ønsker å fremstå som et attraktivt supplement til normal markedsføring for bedrifter som ønsker nye elementer i sin salgsfremmende markedsføringsprosess.
  • Haga Golf tilbyr et helhetlig tilbud til våre partnere hvor din bedrift kan dra nytte av vårt mangfoldige tilbud og ekspertise.

Ta kontakt for ytterligere informasjon ; cathrine@hagagolf.no